Rozhodnete-li se pro parkování vašeho auta u nás na Parkování R7, máte se možnost rezervovat přes jednoduchý rezervační formulář nebo telefonicky. Stačí se jen objednat a přijet. My už se o vše, Vás i vozidlo postaráme. Budete mít tak parkovací místo u ruzyňského letiště jisté.

1) REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

K objednání parkování můžete použít rezervační formulář.

Pokud však přijedete dříve než za 24 hodin, rezervujte si prosím parkování telefonicky na + 420 737 854 582. Jinak můžete použít jednoduchý rezervační formulář pro parkování. Děkujeme.

 

rezervovat

 

2) TELEFONICKÁ REZERVACE na tel.: +420 737 854 582

Pro jistotu volného stání můžete také použít telefon a zavolat nám. Rádi vám poskytneme další informace a odpovíme na Vaše případné dotazy. Pro rezervaci volejte na +420 737 854 582

mobil

Máte-li individuální přání a různé požadavky klidně volejte.Telefonicky Vám rádi sdělíme veškeré informace co se našeho parkoviště u Letiště Ruzyně týká. Poradíme a vyslechneme Vaše požadavky.

příjezd na parkoviště

Občas o nás lidé říkají „Vy jste to parkoviště Letiště Ruzyně?“ Ne to nejsme. Parkování Letiště Ruzyně je parkování na Letišti Ruzyně. My jsme ale parkování u Letiště Ruzyně, což pro Vás přináší hlavně rozdíl v rozumné ceně při vysokých standardech. Letiště Václava Havla v Praze – Ruzyně je od nás vzdáleno 5 minut. Těch 5 minut je až trojnásobný rozdíl v ceně! Přesvědčete se o tom v našem ceníku.