Je to jednoduché, nemusíte se obávat nějakých složitostí. Přečtěte si, jak funguje naše služba parkování u letiště.

Příjezd i odjezd a úkony, které se u něho denně dělají, přinášíme zde níže v detailním rozboru, abyste přesně věděli, co vás čeká, jaký je průběh při příjezdu a odjezdu z parkoviště u letiště a nebyli tak ničím zaskočeni, či překvapeni.

PŘÍJEZD na parkování

A) REZERVUJETE SI PARKOVÁNÍ

formular objednavka parkovani

Před příjezdem si u nás rezervujete parkování, abychom na Vás čekali a mohli jsme Vás co nejdříve odvézt na letiště. Můžete se objednat online přes rezervační formulář nebo telefonicky na čísle + 420 737 854 582. Pokud přijedete dříve než za 24 hodin, tak se prosím objednejte telefonicky, děkujeme.

B) PŘIJEDETE NA PARKOVIŠTĚ

 příjezd

Parkování R7 velmi snadno najdete, je vzdáleno jen 5 minut cesty od letiště v Praze. Z D7 (dříve R7) odbočíte na Exitu 7  a dále je cesta v obci Makotřasy dobře značena našimi směrovými šipkami. Cestu k nám na parkování najdete v kontaktech. Až přijede k nám před bránu, tak zazvoníte na zvonek u vrat anebo nás kontaktujete na telefonu + 420 737 309 429.

C) ZAPARKUJETE SI

zaparkujete si

Otevřeme Vám a zaparkujete si na volném místě na parkovišti.

D) PŘELOŽÍME ZAVAZADLA

přeložíme zavazadla

Po příjezdu na parkoviště Vám pomůžeme s přeložením zavazadel.

E) DOKLAD A PLATBA

Doklad parkování
Dostanete od nás doklad, že jste u nás své auto zanechali. Následuje platba dle ceníku.

F) ODVEZEME VÁS NA LETIŠTĚ

odvezeme vás na letiště

Odvezeme Vás jedním z našich klimatizovaných vozů (Volkswagen Transporter, Volkswagen Caddy a Ford Transit) na letiště až k Vašemu terminálu.

 

 

ODJEZD z parkování

A) PŘÍLET

přílet

Po příletu z Vaší cesty na pražské letiště a po převzetí všech zavazadel nás kontaktujete na telefonu + 420 737 309 429. Doporučujeme si číslo uložit.

B) NÁVRAT NA PARKOVIŠTĚ K AUTU

odvezeme vás na letiště

Přijedeme pro Vás na letiště a odvezeme Vás k nám na parkoviště, k Vašemu autu.

C) PŘEVZETÍ AUTA ZPĚT

příjezd

Jednoduše si na parkovišti převezmete zpět své auto.

Naše parkoviště u Letiště Praha bude po dobu Vaší cesty druhým domovem pro Vaše auto. Nemusíte mít žádnou starost a veškeré obavy jsou zbytečné. Vozidlo je v dobrých rukách, dobře zabezpečené a hlídané. Vaše vozidlo Vás bude čekat ve stejném stavu a na stejném místě, kde jste ho zanechali. Na to máte naše slovo!

Doufáme, že jste s námi byli maximálně spokojeni a příště zase využijete našich služeb. Naše parkování u letiště Vás vždy rádo uvítá a postará se o vaše pohodlné cestování, když letíte z Prahy, bez zbytečné ztráty času a bez stresů.

rezervovat