Parkování u Letiště Praha

Jak naše Parkování R7 začalo?

Naše rodina pochází částečně z Moravy a také ze Severních Čech. Jelikož bydlíme v blízkosti pražského letiště u obce Makotřasy, parkovali u nás kamarádi v době dovolených a služebních cest. Vozili jsme je k odletům, aby neplatili drahé parkování na letišti. Tenkrát to bývalo Letiště Ruzyně a dnes už je to Letiště Václava Havla.

A tak se pomalu zrodil nápad pomáhat s bezpečným parkováním i ostatním lidem a nabídnout jim tuto službu.

Na stavební parcele, kde do té doby byly záhony s okurkami, rajčaty a jahodami, jsme začali budovat parkoviště. Vyplenili jsme účet stavebního spoření (spořili jsme na střechu domu) a pustili se do díla : )

Natahali jsme spoustu kabelů pro kamerový systém a obsluhu parkoviště. Začali obíhat úřady a budovat parkoviště. Tvořit web a zařizovat spoustu dalších věcí.

Náš tým

Touto, v té době ještě málo známou, službou jsme začali pomáhat lidem parkovat bezpečně a za rozumnou cenu. Té radosti, když se objednal první zákazník : )

Letos oslavíme 9 let naší rodinné firmy a můžeme směle říci, že jsme profesionálové. Za tu dobu jsme poznali spoustu skvělých lidí z různých oborů. Lékařů, kteří pomáhají léčit děti v Africe, záchranářů, obchodních cestujících, podnikatelů, sportovců, rodin s dětmi, které známe již od miminkovského věku, kamioňáků s kterými je vždy legrace, ale i například politiků.

Děkujeme Vám! Jsme vděční za to, že můžeme být s vámi a dělat práci, která nás baví a zároveň naplňuje.

Naše vize je nabídnout Vám kvalitní službu, abyste mohli v klidu odpočívat na Vaší dovolené nebo se věnovat svému obchodu.

Těší se na Vás Dana a Slávek Glozovi : )

rezervovat